41. skupština Hrvatske psihološke komore - izabrani novi članovi UO-a
- Komentirajte prvi!
- Pročitano: 2320 puta
Na 41. skupštini Hrvatske psihološke komore održanoj 13. lipnja 2020.g. u Zagrebu, izabrano je 7 novih članova/ica UO-a HPK. Za nove članove UO-a izabrani su Anđelko Botica (reizbor), Toni Erdfeld, Kamea Jaman, Svetislav Joka, Anita Lauri Korajlija, Dejvid Zombori i Amir Zulić.Hrvatsko psihološko društvo čestita novoizabranim članvovima UO-a i želi uspješan rad.