Logo
Ispiši ovu stranicu

Međunarodna radionica iz pre- i perinatalne psihologije i terapije

Međunarodna radionica iz pre- i perinatalne psihologije i terapije
Međunarodna radionica iz pre- i perinatalne psihologije i terapije
The Roots of Connection: Bonding and Attachment from Preconception to Birth
Zagreb | 11. – 13. rujna 2026.
Pozivamo psihologe, psihoterapeute i druge stručnjake koji rade s trudnicama, roditeljima, djecom, obiteljima ili odraslima na trodnevnu iskustvenu edukaciju iz područja pre- i perinatalne psihologije i terapije.
Radionicu vode Mary Jackson, Carme Renalias i Alex Lobba – međunarodni edukatori i pioniri ovog područja s dugogodišnjim iskustvom u edukaciji stručnjaka i radu s obiteljima diljem svijeta.
Program donosi suvremena znanja o tome kako iskustva od razdoblja prije začeća, kroz trudnoću, porod i prve mjesece života oblikuju razvoj privrženosti, regulacije, osjećaja sigurnosti i kasnijeg mentalnog zdravlja.
Uz razumijevanje predverbalnih iskustava, ranih imprintova i pre- i perinatalnih trauma, radionica stavlja poseban naglasak na načine na koje psiholozi i drugi stručnjaci mogu pružati podršku obiteljima tijekom perinatalnog razdoblja te svojim radom pridonositi zdravijim počecima života, sigurnijem povezivanju roditelja i djece te prevenciji kasnijih teškoća.
Vjerujemo da upravo psiholozi imaju važnu ulogu u stvaranju sustava podrške obiteljima u ovom osjetljivom životnom razdoblju, a ova edukacija pruža teorijska znanja, iskustveno učenje i praktične alate koje je moguće integrirati u različita područja psihološke prakse.
Više informacija i prijave:
https://perinatalna-psihologija.com/za-strucnjake/supporting-bonding-and-attachment-from-preconception-to-birth/ 

Stavovi izneseni u člancima, tekstovima i komentarima su osobni stavovi autora i ne odražavaju nužno stav portala PSIHOLOGIJA.HR